Firma IDS spolu se svými zaměstnanci zorganizovala sbírku na pomoc lidem z Jižní Moravy, kterým tornádo vzalo střechu nad hlavou.

Po úderu ničivého tornáda, které ve čtvrtek 24. června 2021 zasáhlo Jižní Moravu, jsme zorganizovali sbírku na pomoc lidem, kteří přišli o domov. Částku vybranou mezi zaměstnanci společnost IDS ztrojnásobila a věnovala lidem postiženým tornádem na opravu jejich domovů.

Rozhodli jsme se pro přímou pomoc rodině Lucie Opluštilové a Josefa Kuby, jejichž rodinný dům v obci Hrušky byl zasažen tornádem a po rozhodnutí statika zdemolován. Mezi našimi zaměstnanci se vybrala částka 41 550,- Kč, která byla navýšena o příspěvek firmy ve výši 83 100,- Kč. Šek s celkovým darovaným obnosem 124 650,- Kč předal rodině generální ředitel společnosti IDS Ing. Petr Buchta za přítomnosti vedení společnosti přímo v místě jejich dnes již zbouraného domu v obci Hrušky.

V galerii můžete shlédnout fotografie jejich rodinného domu před zničením, po zasažení tornádem a zbylou základovou desku, která zůstala po demolici.

Rodině Lucie a Pepy přejeme hodně sil v obnově bydlení a zároveň níže zveřejňujeme jejich poděkování našim zaměstnancům:

 

Ještě jednou chceme moc poděkovat Vaší společnosti a zaměstnancům za neuvěřitelnou štědrost a solidaritu! Nikdy v životě jsem nezažila tak obrovskou vlnu solidarity, která se nám všem v postižených oblastech dostává.

Velmi Vám děkujeme, že nám pomáháte vrátit se zpátky domů.

S Vaší velkou pomocí to půjde zase o něco snadněji.

Ze srdce si vážíme veškeré projevené podpory a pomoci.

Budeme Vás informovat, jak pokračujeme a snad brzy opět na viděnou.

Lucie a Pepi z Hrušek

Zveřejněno: 21.07.2021

Back to list